Ukraina


Kijów — Klub narciarski PROLESKI CLUB został otwarty dnia 18 grudnia 2013 roku

Adres Klubu:

01002, Ukraina, Kijów, ul. Zabołotnogo 37,
Centrym Handlowo-Rozrywkowe «ART MALL», 1-sze piętro
http://kiev.proleski.ua

Klub narciarski PROLESKI CLUB w Kijowie został od samego początku wyposażony w cztery narciarskie urządzenia treningowe PROLESKI. Trzy z nich to modele niekończących się stoków PRO3, które umożliwiają jednoczesne przebywanie trzech osób na stoku o ustalanym kącie nachylenia. Model niekończącego się stoku PRO3D pozwala na dynamiczne zmiany kąta nachylenia platformy urządzenia treningowego w poziomie i w pionie.

Klub narciarski bardzo szybko stał się popularny dzięki przemyślanej polityce cenowej, elastycznemu systemowi lojalnościowemu i dostępnym różnym dodatkowym usługom. Na bazie tego klubu narciarskiego w Kijowie organizowane są zajęcia dla grup dziecięcych i młodzieżowych, a także dla grup dorosłych, pod patronatem Stowarzyszenia Zawodowych Instruktorów Narciarstwa Ukrainy. Szczególną uwagę poświeca się nauce dzieci, począwszy od trzylatków. Ponadto prowadzone są indywidualne treningi na narciarskim urządzeniu treningowym PROLESKI.

Klub narciarski PROLESKI CLUB został zaprojektowany i utworzony według idei biznesu pod klucz, pod bezpośrednim kierownictwem Romana Pastuszenko – Dyrektora Handlowego i współwłaściciela ТМ PROLESKI. Franchising PROLESKI CLUB na tym obiekcie pozwolił w maksymalnie krótkim czasie zgromadzić wciąż poszerzającą się grupę stałych klientów, przyciągnął miłośników sportów narciarskich i snowboardu w stolicy Ukrainy, pozwolił wykorzystać wypracowane technologie marketingu i osiągnąć dodatnią dynamikę finansową.

proleski_kiev0

proleski_kiev3

proleski_kiev1

 

Chersoń — Klub narciarski został otwarty dnia 18 listopada 2013 roku

Adres Klubu:

73000, Ukraina, Chersoń, ul. Załaegerseg 18
Centrum Handlowo-Rozrywkowe «FABRIKA»
https://vk.com/skiingclub

Dzięki narciarskim urządzeniom trenigowym PROLESKI nawet w miastach, gdzie występują ciepłe zimy, można bez trudu zorganizować kompleks treningowy lub centrum rozrywki, przykładem jest otwarty w Chersoniu klub narciarski SKI-CLUB, w którym zainstalowano dwa niekończące się stoki PROLESKI model PRO3.

Ten model urządzenia przeznaczony jest do prowadzenia treningów dla 3 osób jednocześnie i posiada stały kąt nachylenia ruchomej nawierzchni.

W ciągu całego okresu współpracy z chersońskim klubem nasza Spółka wspierała i nadal wspiera i pomaga w prowadzeniu efektywnej działalności komercyjnej.

2013-H0 2013-H1