SKI SLOPE DISK


Symulator górsko-narciarski, sport i atrakcją SKI SLOPE DISK

Zaprojektowane dla aktywnych sportów grupowych oraz aktywnego wypoczynku rekreacyjnego dla jazdy na górskich nartach, snowboardzie oraz rurze.

TUBE___0-20-(600-px) (1) sky-0-20-(600px)

Nie każdy ma stały i łatwy dostęp do ośnieżonych stoków, a to sprawia, że ​​jazdu na nartach jak naukę niedostępną. Albo nie?

Instalując nasz rewolucyjny SKI SLOPE DISK − staje się możliwą jazda bez gór i śniegu na nartach lub snowboardzie! Teraz szansa jest w twoim zasięgu.

Symulator górsko-narciarski SKI SLOPE DYSK jest to, czego potrzebujesz i co najłatwiej pasuje dla każdego sportowca.

Więc w jaki sposób działa ten system?

Przyciągania pozwala kontrolować obrót tarczy w dwóch kierunkach, zmieniając prędkość obrotu platformy, przy czym kąty predyspozycji. Ta jazda staje odpowiednią dla zwiedzających na wszystkich poziomach zaawansowania i wieku.

Narciarz znajdując się w górnym punkcie platformy z pokryciem, ślizga się po odchyleniu, po kierunku na dół, lecz dzięki powierzchni, co stale porusza się, która obracając się postępowano porusza się jemu na spotkanie, narciarz faktyczno zostaje sięna miejscu.

Lub, w przypadku grup biegowych, przeciwnie narciarz jest umieszczony na spodzie platformy i powoduje ruch w górę, ale ponieważ powierzchnia w tym przypadku porusza się jemu na spotkanie, pozostaje na swoim miejscu.

Symulator górsko-narciarski PROLESKI SKI DISK jest unikalny i rewolucyjny produkt w branży gorsko-narciarskiej i rekreacji!

PROLESKI SKI DISK zaprojektowane przez naszych czołowych projektantów i łączy w sobie nieskończony stok + sztuczny stok narciarski i nadal iść do przodu z możliwością zmiany kąta predyspozycji stoku!

Jedną z największych zalet jest to, że pociągi na PROLESKI SKI DISK przeżywa to samo uczucie, jak podczas jazdy na nartach na stoku prawdziwego śniegu.

Ten unikalny symulator górsko-narciarski PROLESKI SKI SLOPE DISK z suchą powłokę jest kontynuacją modeli linii symulatorów górsko-narciarskich PROLESKI.

PROLESKI SKI SLOPE DISK ma okrągłą platformę, która jest zamontowana na suficie podłogi.Platforma pozwala spełniać predyspozycje i ruch naprzód tak, że dolny punkt bez ustanku przemieszcza się.Z tego powodu, PROLESKI SKI DISK idealny dla kilku rodzajówsportu, w tym w zakresie zatrudnienia i szkolenia na górskich nartach i snowboardzie, oraz, oczywiście dla rozrywki aktywnych dzieci i rozrywki na zabawie!

proleski_ski-disk_1 proleski_ski-disk_2 proleski_ski-disk_4

Symulatory górsko-narciarskie, atrakcje mają regulowany kąt predyspozycji od 0 do 20 stopniów. Szybkość ruchu może płynnie zmieniać się od 0 do 30 km/g.

Opracowaliśmy i produkujemy atrakcje SKI SLOPE DISK w trzech głównychrozmiarach takiego typu:

Model SKI DYSK 12 − średnica tarczy: 12 metrów średnicy. Wymagana wysokość: 6 metrów. Liczba osób dorosłych jednocześnie zajmujących: 3 osóby.

Model SKI DYSK 16 − średnica tarczy: 16 metrów średnicy. Wymagana wysokość: 8 metrów. Liczba osób dorosłych jednocześnie zajmujących: 6 osób.

Model SKI DYSK 20 − średnica tarczy: 20 metrów średnicy. Wymagana wysokość: 10 metrów. Liczba dorosłych jednocześnie zajmujących: 10 osób.

Oprócz zajęć na snowboardzie i górskich nartach, na symulatorze z tarczem − atrakcje, można również zajmować się na: wyścigowych nartach  (łącznie z biathlonem), ćwiczyć się w biegu i sportowym chodzie, urządzać treningi na rowerach, itd.

Odnośnie do narciarskiego górskiego sportu na symulatorze SKI SLOPE DISK równieżpozwalają podczas zajmowaniana  na górskich nartach wykorzystać skocznie i odpracowywać elementy w wolnym stylu.

beg lygi_beg lygi_spusk

Wolny styl:

Czy zawsze marzył, aby zająć się w wolnym stylu na nartach lub snowboardzie? Symulator górsko-narciarski PROLESKI pozwala spełnić techniki najbardziej skomplikowanych sztuczek.

Poprzez umieszczenie rampy, piramidy, kontruklony i poręcze będą trenować ćwiczenia nowych sztuczek w kółko. Zmierz się, uczyć się nowych sztuczek z pomocą profesjonalnych instruktorów. Atrakcją PROLESKI może symulować pełnoprawnym park rozrywki.

lygi_trampl lygi_trassa snow_sp

Zawody narciarskie:

Narciarstwo biegowe wymaga precyzyjnej techniki. Symulator PROLESKI SLOPE DISK pozwala w pełni symulować tor wyścigowy. Teraz możesz trenować cały czas i zachować dokładność techniki.

Obieg i predyspozycje narciarskiego górskiego symulatorza pozwolają dokładnie imitowac stok! Jest to możliwe do uprawiania narciarstwa biegowego, a także zawodów snowboardowych. A szybkość i kąt predyspozycji tarczy mogą być regulowane, co pozwala jak początkujący, tak i doświadczeni użytkownicy ćwiczyć swoje umiejętności sportowe.

snow_tras tube velo

Wielopoziomowy system zabezpieczeń elektronicznych uważnie monitoruje położenie zajmujących się na tym symulatorze górsko-narciarskim oraz w razie upadku automatycznie zatrzyma ich ruch.

Zarządzanie atrakcją jest możliwe przez instruktora, jak od stałej paneli oraz przez pomocę pilota zdalnego sterowania, który pozwala instruktorowie mieć większą wolność działań i wygodę dla pracy z zajmującymi się.