Opcje


Dodatkowe wyposażenie i akcesoria dla narciarskich urządzeń treningowych PROLESKI:

Lp.

Opis

Cena, USD Zdjęcie
1. Koncentrat preparatu nawilżającego PROLESKI

Specjalny zestaw, pozwalający polepszyć charakterystyki poślizgowe nawierzchni taśmy. Koncentrat jest bezzapachowy, nietoksyczny, nie plami odzieży.

50 USD / 1 litr uvlag
2. Ekran informacyjny LCD

Monitor informacyjny o przekątnej 19 cali, pokazuje prędkość ruchu, przebytą odległość i pozostały do wykorzystania czas do końca seansu. Na 10 sekund przez końcem seansu monitor wizualnie sygnalizuje koniec treningu. Ekran zazwyczaj montowany jest do stacjonarnego panelu sterowania przy pomocy ruchomego wspornika.

640 USD / 1 szt. proleski_panel
3. Belka startowa z możliwością regulacji wysokości

Przedział regulacji wysokości: od 80 cm do 150 cm. Uniwersalna belka startowa pozwala na regulowanie wysokości odpowiednio do wzrostu osoby trenującej; przydatna podczas uczenia dzieci. Produkowana z polerowanej stali nierdzewnej.

900 USD / 1 szt.  
4. Zestaw komputerowy (sprzęt i oprogramowanie) PROLESKI

Zestaw przeznaczony jest do prowadzenia wszechstronnej ewidencji działalności klubu narciarskiego. Możliwości oprogramowania pozwalają obsługiwać bazę danych klientów, dokonywać rozliczeń, prowadzić system bonusowy, system zniżek. Oprogramowanie pozwala na generowanie sprawozdań z działalności finansowej, sprawozdań dot. kadry pracowniczej, opracowywanie danych statystycznych, a także obsługę kart klientów. Z pomocą oprogramowania obsługiwane są depozytowe karty klubowe, karty abonamentowe i bony podarunkowe.Oprogramowanie charakteryzuje się prostotą pracy dzięki posiadaniu prostego i zrozumiałego interfejsu. Wielość ustawianych parametrów, włącznie z wyborem języka i waluty, pozwala na adaptację systemu do indywidualnych wymogów. Wielopoziomowy system praw dostępu pozwala na efektywną kontrolę czynności personelu, w celu zapobiegania ewentualnym naruszeniom.

Przystosowany jest do pracy z kartami magnetycznymi i zbliżeniowymi.

W cenę zestawu wchodzi oprogramowanie i sprzęt:

1) Oprogramowanie dla kasjera-administratora + komputer PC + monitor + drukarka paragonów + czytnik kart (magnetycznych i zbliżeniowych)

2) Oprogramowanie dla trenera-instruktora + TouchScreen-monitor, zintegrowany z komputerem PC + czytnik kart (magnetycznych i zbliżeniowych)

3) Oprogramowanie do sprawdzania przez klientów salda kart + komputer PC + monitor + czytnik kart (magnetycznych i zbliżeniowych)

7020 USD / 1 szt. soft 
4.1. Wsparcie techniczne dla oprogramowania PROLESKI 500 USD / 12 mies. support_proleski
5. System kontroli dostępu

Dany system współpracuje z Zestawem komputerowym PROLESKI (pkt 4) i sprzedawany jest tylko łącznie z nim. System składa się z bramki obrotowej wpuszczającej do strefy treningowej po dokonaniu opłaty, na podstawie karty klienta. Pozwala to na uniknięcie nadużyć ze strony personelu obsługującego.

2500 USD / 1 szt. turn
6. System ewidencji klientów, znajdujących się na narciarskim urządzeniu treningowym. Z pomocą inteligentnego systemu (podczerwień/wideo) skanowania, prowadzona jest stała kontrola liczby klientów, przebywających na urządzeniu treningowym. W połączeniu z Zestawem komputerowym PROLESKI (pkt 4) system pozwala na całkowite wyeliminowanie ewentualnych nadużyć personelu w zakresie wpuszczania na urządzenia treningowe osób bez wcześniejszej opłaty za jazdę. 12500 USD / 1 szt.  
7. System ergonometryczny

Dany system jest konieczny dla ewidencji, opracowywania i kontroli parametrów fizjologicznych osób trenujących.Specjalistyczne oprogramowanie, uwzględniające parametry fizjologiczne może kontrolować parametry pracy narciarskiego urządzenia treningowego w celach treningowych dla osiągnięcia niezbędnych parametrów fizycznych sportowców.

Cena jest podawana po uzgodnieniu żądanych zadań technicznych. ergospirometr
8. Symulator wybranych tras

Dany system pozwala na zaprogramowanie przez instruktora pracy narciarskiego urządzenia treningowego. Wizualizację informacji pokazuje 52-calowy monitor.

Cena jest podawana po uzgodnieniu żądanych zadań technicznych.  
9. System ubezpieczającego podwieszania

Specjalne szelki bezpieczeństwa pozwalają na asekurację osoby ćwiczącej.

16080 USD / 1 szt.  
10. Stanowisko luster. Cena jest podawana po uzgodnieniu żądanych zadań technicznych.